Szczegółowy opis kuracji znajduję się też w paczce z zamówieniem wraz z pigułkami poronnymi

Na początku chcielibyśmy zaznaczyć, że nasz zestaw pigułek poronnych daje blisko 100% pewności, że ciąża zostanie usunięta. Zestaw skomponowany jest w taki sposób, że oba leki Mifepristone i Cytotec współpracują ze sobą i uzupełniają się. Jesli zastosowalibyśmy te leki osobno nie mielibyśmy już tak dużej pewności. Dawkowanie leku, które proponujemy zostało skonsultowane z lekarzami ginekologi w trosce o Wasze bezpieczeństwo. Zestaw, który oferujemy to:

  • 600 mg Mifepristone (3 tabletki)
  • 8 tabletek Cytotec

Aborcja farmakologiczna czyli przywracanie miesiączki to zabieg, który śmiało można wykonać w domu bez ingerencji osób trzecich. Czas kuracji to dwa dni. W pierwszym dniu nalezy przyjąc lek MIFEPRISONE, 3 tabletki popijając wodą. Jego działanie nie jest w ogóle odczuwlne dla organizmu, dlatego moźna wykonywać czynności dnia codziennego.

Na drugi dzień po około 24 godzinach należy umieścić 4 tabletki leku Cytotec pod język. Kiedy lek będzie się rozpuszczał należy połykać ślinę tak aby lek był cały czas dostarczany do organizmu. W przypadku kiedy tabletki nie rozpuszczą się w całości należy połknąć resztę popijając wodą.

Po 3,5 godziny powtarzamy cały proces z kolejnymi 4 tabletkami leku Cytotec. Wykonujemy te same czynnosci z akapitu powyżej.

Podczas kuracji mogą wystąpić nieprzyjemne objawy takie jak: biegunka, zimne poty, krwawienie, osłabienie czy bóle brzucha.

Krwawienie przeważnie ustępuje na drugi dzień kuracji, jednak może trwać do 3 dni. Jednak trzeba pamiętać, że krwawienie jest oznaką poronienia i musi wystąpić. W bardziej zaawansowanej ciąży mogą  wydalać się skrzepy. Jeśli jesteś w początkowych tygodniach ciąży kuracja powinna przebiegać lżej niż w końcowych tygodniach tj 10-12 tygodniu.

Jeśli aborcja farmakologiczna będzie przebiegać boleśnie można przyjąc lekki przeciwbólowe jednak pamietać należy, że nie można brać leków rozkurczowych takich jak Nospa. Proponujemy Tabletki Apap.

2 dni po zabiegu czyli 4 dni po wzięciu pierwszej tabletki należy pojść na usg w celu zapewienia, że drogi rodne się oczyściły. Możecie być spokojne, lekarz nie będzie w stanie rozpoznać, że zażyłyście tabletki poronne. Wszystko będzie wyglądało naturalnie.

Jeśli nadal jesteście w ciązy co do tej pory nam się jeszcze nie zdażyło, możecie powtórzyć kuracje po tygodniu.

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT TABLETEK PORONNYCH

 

1. Czy istnieje ryzyko krwotoku i czy trzeba będzie udać się do szpitala?

Nasze leki zaliczanę są do leków bezpiecznych, nie wyłowujących żadnych powikłań, jednak warto aby podczas kuracji znajdowała się przy nas druga osoba, która zaregowałaby np w przypadku zasłabnięcia. Nasze Tabletki poronne są lekiem oryginalnie zapakowanym, sprowadzonym z Holenderskiej hurtowni. Są one czyste od substancji szkodliwych

2. Który tydzień ciąży jest ostatecznym na wzięcie tabletek poronnych?

Wszelkie zalecenia oraz lekarze informują, że leki poronne można brać do 12 tygodnia ciąży

3. Co można jeść w czasie brania tabletek?

Można jeść wszystko jednak należy unikać używek takich jak: narkotyki, kawa, alkohol, papierosy oraz nie jeść cięzkich i trudnostrawnych potraw. Należy za to pić dużo wody.

TEKST NAPISANY WYŁĄCZNIE W CELACH INFORMACYJNYCH, AUTOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA DECYZJE UŻYTKOWNIKÓW